Měřák napětí takeláže Loos PT

Značka: Loos and Co
4 250 Kč / ks 4 550 Kč / ks 9 550 Kč / ks od 4 250 Kč / ks 3 512 Kč bez DPH 3 760 Kč bez DPH 7 893 Kč bez DPH od 3 512 Kč bez DPH
Skladem Na skladě u dodavatele Na skladě u dodavatele Zvolte variantu
Průměr vantů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

LOOS měřák napětí takeláže / vantů pro trim / nastavení plachetnice.

Model Loos PT Professional.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOOS měřák takeláže patří k základnímu vybavení každého sportovního jachtaře. Většina lodních tříd nabízí manuály k nastavení takeláže - trimu plachetnice - založené na datech získaných pomocí LOOS měřáku napětí.

Divize Loos Cableware® nabízí řadu měřidel pro měření napětí napětí takeláže plachetnic a jachet o průměru 3/32 až 3/8 palce (2,5 mm až 10 mm). Tato měřidla jsou navržena pro nastavení správného napětí ve stojící takeláži plachetnic a také pro další aplikace, jako jsou nosné kabely pro rádiové věže, velké stany a další konstrukce. Měřidla jsou relativně levná a jsou navržena tak, aby byla vhodná pro robustní námořní služby. „Profesionální modely“ poskytují ve srovnání s našimi oblíbenými standardními modely zvyšující se odolnost, přesnost a pohodlí při používání. Měřidlo lze zavěsit na vant kde zůstane na svém místě, dokud se nastaví napětí. Toto měřidlo je vyrobeno z odolného eloxovaného hliníku a je odolné proti korozi a bude sloužit roky. Podrobný návod k obsluze je přiložen ke každému tenzometru.

Profesionální modely – Vyšší přesnost a jednodušší použití než standardní modely. Kabel lze nastavit, zatímco měrka zůstává na kabelu. "Jen sledujte pohyb ukazatele." Všechny naměřené hodnoty jsou založeny na pevnosti nereyových vantů 302/304 1×19 S.S.

VYROBENO V USA.

Vhodné pro RS Sailing a další plachetnice.

Návod měření.

Video měření takeláže plachetnice s Loos měřákem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Měřák takeláže LOOS patří k základnímu vybavení každého sportovního jachtaře.

Trim plachetnice.

Většina lodních tříd nabízí manuály k nastavení takeláže - trimu plachetnice - založené na datech získaných pomocí LOOS měřáku napětí.