Kajutová plachetnice Focus 30

Novinka
Značka: Focus Yachts
1 Kč 1 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Kajutová plachetnice Focus 30

NOVINKA 2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kautová plachetnice Focus 30 pro pohodlný jachting s rodinou a kamarády

CENÍK 2023 PŘIPRAVUJEME

Nový Focus 30 je úžasný cruiser. Loď byla navržena tak, aby byla rychlá, pohodlná a bezpečná. Velkoobjemový a výkonný trup znamená, že Focus 30 může nést ubytování a vybavení spojené s moderní výkonnostní cestovní lodí. Tato loď a její vybavení je plně přizpůsobitelné tak, aby vyhovovala typu plavby majitele. Rychlý a elegantní Focus 30 můžete nakonfigurovat dokonce i závodního režimu. Focus 30, vybavený těžkým zvedacím kýlem nebo pevným kýlem, byl navržen pro mořské příbřežní nebo vnitrozemské vody. Plachetnice je k dispozici s velmi pohodlným systémem spouštění stěžně. Všechny ovládací provazy jsou na palubě vedeny pod krytem, jsou však velmi snadno přístupné.
Malý ponor po vysunutí zvedacího kýlu do horní polohy (pouze 40 cm) vám umožní prozkoumat mělké vody a krásné ostrovy. Velká pozornost byla věnována ergonomii. Světlé interiérové dřevo a tmavá podlaha vytvářejí působivý kontrast k interiéru a zároveň zvyšuje světelnost v kajutě. K dispozici je centrální stůl, rozkládací lůžka v hlavní kajutě, dvojité V lůžko vpřed a zadní kajuta s dvojitým lůžkem pod palubou. Focus 30 umožňuje pohodlné ubytování pro 6 osob s kabinou a samostatnou toaletou. Majitel Focusu 30 má různé možnosti, jak upravit loď tak, aby byla buď výkonnější, nebo více orientovaná na plavbu.

Nový Focus 30 je moderní jachta vybavená tak, aby si posádka mohla zažít pohodlný život na rodinné plavbě v naprostém bezpečí. Při stavbě lodi byly použity moderní materiály a technologie, které se dosud používají především na větších lodích. Tato plachetnice je vyrobena z nejkvalitnějších kompozitních materiálů s pěnovým jádrem trupu a paluby. Jeho pevný kýl s bombou zajišťuje stabilitu pro kontrolovanou plavbu i při silném větru. Vybavení paluby bylo vybráno velmi pečlivě. Plachetnice má 42 m² membránové plachty vyztužené aramidovými vlákny. Tyto plachty jsou určeny pro vysoce výkonnou plavbu. Plachty jsou navrženy a vyrobeny pomocí nejnovější technologie „Load Path Technology“, nejnovějších poznatků získaných z regat nejvyšší úrovně. Výsledkem jsou odolné plachty s nejvyšším výkonem.

 

Vysoká variabilita:

Možnost instalace kormidelních kol nebo kormidelní páky s pínou.

Pevný nebo zvedací kýl.

Cruising nebo cruiser-racer.

 

 

focus-30-logo-color

Specifikace:

délka trupu ... 9.00 m / 30’ ft

délka na vodorysce ... 8.80 m

šířka ... 2.99 m

minimální ponor ... 0.40 m (zvedací kýl)

ponor ... 1.70 m

light displacement ... 3200 kg

ballast ... 900 kg

water capacity ... 110 l

fuel capacity ... 45 l

motor ... 14 HP (vestavěný)

výška stěžně nad hladinou ... 13 m

hlavní plachta ... 25 m2

kosatka ... 17 m2 (14.7 m2 - samopřehazovací)

gennaker ... 70 m2

Code 0 ... 42 m2

design kategorie CE ... B6/C8

kajutova-plachetnice-focus30-technical-drawing 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 

Kajutová plachetnice Focus 750 a Focus 30, moderní design, zajímavá cena, prodej, servis a kvalitní výrobce z Polska.

Nová náhrada za plachetnici Cafe 24.