Měřák napětí takeláže - vantů LOOS "RT" pro RODY

ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA
Měřák napětí takeláže - vantů LOOS "RT" pro RODY
23 698 Kč / ks 19 585 Kč bez DPH
Na skladě u dodavatele Na skladě u dodavatele Zvolte variantu
Průměr vantů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

LOOS měřák napětí ROD takeláže / vantů pro trim / nastavení plachetnice.

Model Loos RT.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LOOS měřák ROD takeláže patří k základnímu vybavení každého sportovního jachtaře na velkých plachetnicích s ROD takeláží.

Divize Loos Cableware® nabízí řadu měřidel pro měření napětí napětí takeláže plachetnic a jachet o průměru 3/32 až 3/8 palce (2,5 mm až 10 mm). Tato měřidla jsou navržena pro nastavení správného napětí ve stojící takeláži plachetnic a také pro další aplikace, jako jsou nosné kabely pro rádiové věže, velké stany a další konstrukce. Měřidla jsou relativně levná a jsou navržena tak, aby byla vhodná pro robustní námořní služby. „Profesionální modely“ poskytují ve srovnání s našimi oblíbenými standardními modely zvyšující se odolnost, přesnost a pohodlí při používání. Měřidlo lze zavěsit na vant kde zůstane na svém místě, dokud se nastaví napětí. Toto měřidlo je vyrobeno z odolného eloxovaného hliníku a je odolné proti korozi a bude sloužit roky. Podrobný návod k obsluze je přiložen ke každému tenzometru.

Profesionální modely – Vyšší přesnost a jednodušší použití než standardní modely. Kabel lze nastavit, zatímco měrka zůstává na kabelu. "Jen sledujte pohyb ukazatele." 

VYROBENO V USA.

Video měření takeláže plachetnice s Loos měřákem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

LOOS & CO., INC.

Měřáky napětí takeláže - vantů - kabelů LOOS patří k základnímu vybavení každého sportovního jachtaře.

Použití v dalších průmyslových aplikacích při měření napětí drátových konstrukcí. Pro nosné kabely rádiových věží, velké stany a další konstrukce.

Většina lodních tříd nabízí manuály k nastavení takeláže - trimu plachetnice - založené na datech získaných pomocí Loos měřáku napětí.

 

meraky-napeti-loos-logoC-Logo-1100x515