Tiitan ILCA Vang Block Allen

Značka: Allen
4 490 Kč / ks 3 711 Kč bez DPH
Na skladě u dodavatele

Tiitan ILCA / Laser Allen kikingová kladka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevnostní kladka Tiitan Vang Block pro plachetnice ILCA/Laser od Allen

ILCA jachtaři budou jistě rádi, když budou vědět, že nový typ kladek "TiiTAN" je k dispozici také ve speciálně navržené verzi pro plachetnice ILCA / Laser - kikingová kladka.

Ložiskový systém TiiTAN je jediný svého druhu. Díky dvěma řadám keramických kuličkových ložisek běžících na ose z nerezové oceli poskytuje titanová kladka bezkonkurenční rychlosti odvalování. Keramická kuličková ložiska také nabízejí ve srovnání s ložisky z nerezové oceli další výhodu sníženého tření ve slané vodě.

Klíčovým prvkem v systému ložisek TiiTAN je přesná podložka kluzného ložiska. Když je TiiTAN vystaven extrémnímu statickému zatížení, které by normálně způsobilo poškození vnitřního ložiskového systému, změní se kladku s kluzným ložiskem. Díky tomu dojde k zabránění poškození kuličkových ložisek a tím i jejich nefunkčnosti. Jakmile se statické zatížení sníží, TiiTAN se vrátí do vysoce výkonného dynamického módu kuličkové kladky.

Zátěž, při které k této změně dochází, prošla pečlivým testováním a vývojem, aby bylo zajištěno, že kladka zůstane v dynamickém režimu co nejdéle.

Hliníkové bočnice drží TiiTAN pohromadě a nabízejí mnohem pevnější a odolnější tělo, které drží tvar i při extrémní zátěži. Tyto bočnice jsou vybaveny zkoseným vedením lana, které udržuje kladku ve správné orientaci, a dvěma otvory pro uvazovací provázky. K přivázání připevňovacího lana doporučujeme použít tenký dyneema provázek nebo kite šňůru.

Klíčové vlastnosti:

Váží pouhých 46 gramů. O 21 % lehčí než kladka A2031XHL-873.

500 kg - pracovní zatížení.

1000 kg - mezní zatížení.

Maximální průměr provazu 8 mm.

Lehká titanová kladka.

Keramická kuličková ložiska pro vyšší rychlosti odvalování.

Extrémně vysoce zatížené hliníkové bočnice.

 

Tiitan Kikingová Kladka pro ILCA / Laser Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Lodní příslušenství od anglické firmy Allen

Kladky, záseky, průvlaky a mnoho dalšího.